Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Lista nauczycieli

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

 

 

1.                   

Marzenna Niemczyk

dyrektor, edukacja wczesnoszkolna, terapia

 

2.                   

Bożena Dończyk

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, wychowawca II b, wychowawca świetlicy

3.                   

Jolanta Drążkowska

język niemiecki

4.                   

Alicja Dzięcielska

matematyka, wychowawca IV a, wychowawca świetlicy

5.                   

Anita Fenske

język angielski, język niemiecki, wychowawca VII b, wychowawca świetlicy

6.                   

Maciej Gakan

wychowanie fizyczne

7.                   

Mirosław Ginter

edukacja dla bezpieczeństwa

8.                   

Sabina Gołembka

język angielski, wychowawca VIII a

9.                   

Małgorzata Greszler

biblioteka, technika, plastyka, rewalidacja

10.               

Małgorzata Janikowska

język kaszubski

11.               

Katarzyna Kerpert

język polski, wychowawca VI b

12.               

Wioleta Kiedrowicz

religia, muzyka

13.               

Sylwia Kiedrowska

wicedyrektor, język polski, biblioteka

14.               

Dariusz Kosecki

wychowanie fizyczne

15.               

Katarzyna Krawczyk

język angielski

16.               

Danuta Lepak

język kaszubski

17.               

Anna Lis

pedagog, logopedia, terapia pedagogiczna

18.               

Joanna Loll

matematyka, wychowawca VII a, terapia pedagogiczna

19.               

Monika Mielewczyk

wychowanie fizyczne, wychowawca VI a

20.               

Iwona Miszewska

nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy

21.               

Renata Miszewska

nauczyciel wspomagający

22.               

Anna Olik

edukacja przedszkolna, wychowawca oddziału 0 C, wychowawca świetlicy

23.               

Marta Pawlak

język angielski, wychowawca V a

24.               

Beata Piekarska

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca II a, wychowawca świetlicy

25.               

Iwona Piekarska

 

historia, wiedza o społeczeństwie, doradztwo zawodowe, rewalidacja

26.               

Magdalena Rudnik

edukacja przedszkolna, wychowawca oddziału 0 B, wychowawca świetlicy, terapia pedagogiczna

27.               

Alicja Rutkowska

 

geografia, technika, etyka, zajęcia kształtujące kreatywność

28.               

Piotr Rynka

przyroda, biologia, geografia, wdż, wychowawca VI c

29.               

Anna Schreiber

nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy

30.               

Anna Sikora

wychowawca świetlicy

31.               

Andrzej Skórczewski

geografia, informatyka

32.               

Ludmiła Smołuch

chemia, fizyka, matematyka, wychowawca V b

33.               

Paulina Stanisławska

edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca III a

34.               

Katarzyna Szczepańska

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, wychowawca I a

35.               

Jolanta Szopińska

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca I b, wychowawca świetlicy, rewalidacja

36.               

Martyna Szopińska

edukacja przedszkolna, wychowawca oddziału 0 A, wychowawca świetlicy

37.               

Izabela Śpica

język polski

38.               

Ewa Terlecka

religia, wychowawca świetlicy

39.               

Joanna Winkowska

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca III b

40.               

Bożena Zyskowska

język polski

 

Data dodania: 2018-05-25 10:32:52
Data edycji: 2019-11-23 19:00:30
Ilość wyświetleń: 2818

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Zobacz

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button