Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy chcieliby wrócić do pracy i zadeklarowali powrót dziecka do szkoły, od 25 maja 2020r. w godzinach 7.00 - 15.00 szkoła będzie realizowała zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych.

Od 25 maja 2020 roku uczniowie klas ósmych będą mogli skorzystać z konsultacji z nauczycielami uczącymi. Od 1 czerwca z konsultacji będą mogli również skorzystać uczniowie klas IV-VII. Harmonogram konsultacji zostanie udostępniony w dzienniku elektronicznym.

Zainteresowani uczniowie będą mogli prosić o wyjaśnienie trudnych kwestii i usystematyzować materiał. Ze względu na ograniczoną ilość osób w grupie należy zgłosić chęć uczestnictwa w konsultacjach nauczycielowi przedmiotu.

Proszę o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 4/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Charzykowach, w którym zawarte są szczegółowe wytyczne organizacji zajęć, w tym sanitarne, dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Proszę również o wypełnienie i oddanie nauczycielom w szkole zgody na udział w zajęciach i pomiar temperatury ciała. Dokument jest załącznikiem niniejszej wiadomości.

 Z wyrazami szacunku

  Marzenna Niemczyk

Data dodania: 2020-05-22 20:48:30
Data edycji: 2020-05-22 20:49:36
Ilość wyświetleń: 92

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Zobacz

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button